Legacy 3

Legacy 3, gerilim dolu anlar yaşamanız için özel olarak hazırlanmıştır.
BİLGİ
  • LisansÜcretli - $2,99
  • Boyut101M
  • Sürüm1.1.6
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciNo Signal Productions
Legacy 3 indir; Sıradışı bir dünyada meydana gelen bir gizemi keşfetmek için gizli bir tapınağa girin.

Son derece cesur olmanız gereken Legacy 3 mobil oyununda macera dolu anlar yaşayarak eğlenmek isterseniz Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret dahilinde indirebilirsiniz. Heyecan verici oyun özellikleri, taktiksel hamleler, çözüme ulaştırılması gereken sorular ve bununla birlikte gelen sıradışı bir oyun deneyimi için bu heyecan verici oyunda yer alabilirsiniz.

Sıradışı bir dünyada meydana gelen bir gizemi keşfetmek için gizli bir tapınağa girin. Bulmacaları ilerlemek için çözün ama dikkatli olun, birileri izliyor olabilir. Oyun sahnelerinin her biri karanlık bir dünyayı anımsatacak şekilde dizayn edilmiştir Taktiksel becerilerinizi kullanarak soruların cevaplarını bulmaya çalışacaksınız. Burada sırlarını çözüme ulaştırmak için hazır olun. Oyunun ipuçlarını takip edin, farlı ipuçlarına ulaşın ve ardından sonucu öğrenerek daha farkı oyun seviyelerinde yer almaya hak kazanın. Eşsiz oyun sahneleri içerisinde sıkılmadan vakit geçirmeye hazır olun.

Bu belki bir kaçış bekli bir macera belki de heyecan verici bir aksiyon deneyimi sunmaktadır. Legacy 3 zekanızı ve hafızanızı test edecek. Yavaş oynayın, düşünün, analiz edin ve bulmacaları çözmeniz daha kolay olacaktır. Odalar ve bulmacalarla dolu antik bir piramitte kaybolmuş akıl hocasını takip etmek için bir maceraya atılan genç bir arkeolog olarak oynayın. Maceranın her sahnesinde heyecan verici anlar yaşamanın tadını çıkarın. Piramitte, sizi yan odaya götürmek için çözülmesi gereken bulmacalar ve bilmecelerle karşılaşırsınız ve umarım bir kaçış yolu bularak buradan geçiş yapabilirsiniz.

Gömülü yatan gizli sırrı çözmek için noktaları birleştirin. Bu gizemli dolu bulmaca oyununda taktiksel becerilerinizi kullanarak ilerleyin. Bir bulmacanın çözümünü tahmin etmek bir seçenek olmamalı, bir sonraki odaya geçmeden önce düşünmeniz gerekir. Her bir odada sizi zorlu bulmacalar bekliyor olacak. Onları çözerek farklı oyun sahnelerinde yer almaya hak kazanacaksınız. Kendinizi güçlendirin, taktiklerinizi geliştirin ve ardından ilerleme kat ederek oyunda kazanç elde edin. Yapboz için yeni bir derinlik yaratan ve oda tarzından kaçan güzel 3D grafikler ve fizik tabanlı bulmacalar içeren klasik bir tıklama macerasında yer alın.

Son derece etkileyici, güzel ve eğlenceli bir oyun dünyası üzerine kurulan Legacy 3 macerasında sırları çözmeye hazır olun. Yeni bir bulmacayla karşılaştığınızda, tıklamadan önce düşünün. Bu oyun yaratıcı bir şekilde düşünmeniz için sizi ödüllendirecek ve ben her zaman bulmacaları mantıklı göstermeye çalışacaksınız. Yeni bulunan anahtarlarınızı ve araçlarınızı incelemek için şaşırtıcı dokunmatik kontrollerle etkileşime geçin.

İlginç görünen bir şey görürseniz, kameranızı kullanabilir ve istediğiniz gibi fotoğrafını çekebilirsiniz. Sadelikle tasarlanmış devasa ve doğal görünümlü mekanlar, çekici ve gizemli bir atmosfer yaratır. Odaların her biri büyük ve parlak. Ancak bu, bulmacaları kolaylaştırmaz. Ve bulmacaları çözmek için bulmanız gereken gizli nesneler var. Dahili bir ipucu sistemi ile, takıldığınızda ilerleyebilmelisiniz. Bazı bulmacalar diğerlerinden daha zordur ve bu sistem bir sonraki odaya geçmenize yardımcı olmalıdır.

Legacy 3 indir